FinTech oyuncuları Alneo ve Föy Fatura güçlerini birleştirdi

FinTech girişim kurucusu Insha Ventures tarafından geliştirilen cep POS çözümü Alneo, üye işyerlerinin hayatını kolaylaştıracak ve avantajlar sağlayacak yeni bir iş ortaklığına imza attı. Şirketlere zamandan ve mekândan bağımsız tahsilat yapma imkânı sunan Alneo, Föy Fatura iş birliğiyle üye işyerlerine yeni bir gelir modeli yaratan avantajlı fırsatlar sunacak.

 

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen ve 2020 yılında FinTech girişim kurucusu olarak faaliyetlerine başlayan Insha Ventures, ödeme hizmetleri alanında yenilikçi ve modern teknolojilerle yeni nesil ürünler geliştiren Föy Fatura ile iş birliği yaptı. Yapılan iş birliği FinTech sektöründe ürün ekosisteminin büyüyüp gelişmesine olanak sağlarken, müşterilere farklı alanlarda avantajlı çözümler üretmenin önünü açacak.

 

“Ekosistem ile iş birliklerimizi sürdüreceğiz”

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Alneo Direktörü Zehra Aksoy, bu tip iş birliklerinin FinTech ekosisteminde yeni iş modelleri geliştirme açısından önemli olduğunu söyledi. Alneo olarak gelişmeye ve üye iş yerlerine alternatif gelir modelleri sağlamaya önem verdiklerinin altını çizen Zehra Aksoy, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de yaygın temsilci ağına sahip Föy Fatura ile yaptığımız iş birliği sayesinde üye iş yerlerine avantajlı tarifeler sunacağız. Alneo olarak geliştirdiğimiz çözümlerle hem kullanım alanımızı genişletiyoruz hem de ödeme alma çeşitlerimizi artırıyoruz. Ayrıca hayata geçirdiğimiz iş birlikleriyle de müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazesini genişletiyoruz. Önümüzdeki dönemde de ekosisteme yeni kolaylıklar ve fırsatlar sunmayı sürdüreceğiz. “

 

“Alneo ile pazarlama satış hizmetlerimizi genişleteceğiz”

Föy Fatura Genel Müdürü Göksen Çam, Alneo ile yaptıkları iş birliği hakkında şu açıklamada bulundu: “Insha Ventures’ın Föy Fatura’ya pazarlama satış hizmetleri vermesi noktasında taraflar arasında imzalanan anlaşmadan ötürü mutlu ve gururluyuz. Söz konusu iş birliği kapsamında Föy Fatura olarak Insha Ventures’ın cep POS çözümü Alneo ile yaptığımız iş birliği ile temsilci ağımızı ve pazarlama satış hizmetlerimizi geliştirerek genişletmeyi hedefliyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı