Kyndryl, BT tesislerinin büyümesini destekleyen yeni platformu Kyndryl Bridge’i tanıttı

Dünyanın en büyük bilgi teknolojileri (BT) altyapı hizmetleri sağlayıcısı Kyndryl, karmaşık BT operasyonlarında gerçek zamanlı içgörüler ve kritik operasyonları özelleştirme konusunda benzeri görülmemiş bir kontrol sağlayan yeni açık entegrasyon platformu Kyndryl Bridge'i duyurdu. Platform, müşteriler için şeffaflık, düzen ve en son teknolojik yeniliklere daha fazla erişim sağlıyor.

 

Kyndryl Bridge, Kyndryl'in teknoloji alanındaki gücünden yararlanıyor. Platform, işletmelerin yapay zeka destekli, analitik iş hedeflerini geliştirmesini sağlarken, bu süreçlerin hızlı bir şekilde yönetilmesine de destek oluyor. İş süreçlerini yeniden tanımlayan platform, eyleme dönüştürülebilir içgörüler üretirken, onlarca yıllık uzmanlığa sahip altyapısıyla da operasyonel veri modellerini ve fikri mülkiyeti bir araya getiriyor. 

 

Kyndryl Bridge, dijital iş süreçleri ile onu yönlendiren teknoloji arasında kesintisiz bir köprü oluşturuyor. Platform, müşterilerin bildikleri ve güvendikleri araçların değerini en üst düzeye taşırken birlikte çalışabilirlik ve entegrasyonu da sağlıyor.

 

"Zorlu iş süreçleriyle başa çıkmak Kyndryl'in en iyi yaptığı ve müşterilerimizin de en çok ihtiyaç duyduğu şey. Kyndryl Bridge, müşterilerimiz ve bizler için kritik altyapıların dijital dönüşüm yolculuklarını daha sağlıklı yürütmenin bir yolunu sunuyor” diyen Kyndryl Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Martin Schroeter, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kyndryl olarak yeni platformumuzla BT hizmet süreçlerinin dönüşümünde kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Kyndryl Bridge, iş ortaklarımızın ekosistemini büyütmek, güçlü ve gelişmiş bir dağıtım sistemi oluşturmak için çeşitli IP tabanlı araçlar sunuyor. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek, onların operasyonlarına daha fazla odaklanmalarını sağlamak uzun vadeli stratejik misyonumuzun temelini oluşturuyor."

 

Küresel ekonomi ekseninde dijital modernizasyon çalışmaları iş hayatında önemli bir yer teşkil ediyor. CIO'ların yüzde 60'ı bu konuyu 2022'deki en kritik büyüme faktörü olarak görüyor. Bununla birlikte, kritik alanlardaki BT becerilerinin yetersizliği, iş süreçleri ve teknoloji kullanımı arasındaki karmaşa çoğu işletmenin büyümesini yavaşlatıyor. Kyndryl, platform destekli hizmetleri aracılığıyla çözümler sunarken, inovatif çalışmalarıyla müşterilerinin dijital yolculuklarını hızlandırıyor.

 

IDC Dış Kaynak Kullanımı ve Yönetilen Bulut Hizmetleri Program Başkan Yardımcısı David Tapper, "Günümüzde kurumsal şirketlerin BT yöneticileri, iş süreçlerindeki sorunlar ve bu süreçlerde yaşanan kesintileri önlemek için daha fazla gözetim, entegrasyon ve yapay zeka destekli, ölçüm gerektiren, giderek daha karmaşık hale gelen BT varlıklarının yönetiminden sorumlu," diyor. "Kyndryl Bridge, işletmelerin yıllarca yatırım yaptığı birçok araç ve iş akış sürecinin entegrasyonunu sağlıyor. Platform, aynı zamanda gerçek zamanlı, eyleme geçirilebilir içgörüler ve öneriler sunma yeteneğiyle küresel ekonomideki işletmeler için güçlü bir araç niteliği de taşıyor”.

 

Kyndryl Bridge, küresel ekonomi genelinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu karmaşık yönetim süreçlerini entegre ediyor, birbirine bağlıyor. Platform, işletmeler için sunucu başına aylık hata sayısını ortalama yüzde 74 oranında azaltıyor.

 

Kyndryl'in Baş Teknoloji Sorumlusu Antoine Shagoury, "BT sistemlerini yönetmeye daha az vakit harcaması sağlanan yöneticiler, BT kaynaklarını daha yüksek değerli işlere ayırırken dijital iş stratejilerini oluşturabilir ve destekleyebilirler," diyor ve şöyle devam ediyor: "Kritik araçlar üzerinde daha fazla erişim ve kontrol sağlayan Kyndryl, bulut, veri, yapay zeka, güvenlik, esneklik, ana bilgisayar modernizasyonu ve tüm BT varlıkları konusunda uzman."

 

Yapılandırılabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan Kyndryl Bridge, Kyndryl'in geniş ve büyüyen ortak ekosistemiyle endüstriyel ölçekte çözümler sunmak için gelişiyor. Otomasyon ve yapay zeka ile desteklenen akıllı yönetim araçları, teknoloji yöneticilerine iş süreçlerindeki aksamaları önlemek, gelecekteki ihtiyaçlar ve maliyetleri daha iyi tahmin etmek için gerçek zamanlı içgörüler sağlayacak. 

 

Cisco Küresel Stratejik Ortaklar ve Ortak Satış Başkan Yardımcısı Nick Holden, "Müşteriler dijital dönüşümlerini hızlandırırken, Kyndryl'in yeni dijital entegrasyon platformu; zengin veri içgörüleri ve uzman çözüm otomasyonları sunuyor" dedi: "Kyndryl Bridge, Kyndryl ve Cisco'nun ortak müşterilerinin talep ettiği çözümlerin sunulmasını sağlamaya yönelik büyük bir adım."

 

Platform, müşteriler için yerel çoklu bulut özelliklerinin avantajlarını en üst düzeye çıkarıyor ve bir "hizmet olarak" (as-a-service; aaS) işletim ortamı sunuyor. Zaman içinde genişlemeye ve büyümeye devam edecek stratejik bir dijital merkez olarak tasarlanan merkez, Kyndryl'in ileri teknolojisini ve araçlarını, küresel ekonominin neredeyse her sektöründeki derin endüstri uzmanlığı ve ileri görüşlü yenilikçilerle buluşturuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı