LVMH Grubunun Bir Parçası Olan FENDI, Dünyaca Ünlü Triko Üreticisi Maglificio Matisse’nin Hisselerinin Büyük Kısmını Satın aldı

FENDI, İtalya’nın Abruzzo bölgesinin Marche bölgesine sınırı olan Teramo’da ki Sant’Egidio alla Vibrata’da bulunan Maglificio Matisse’nin hissesinin büyük çoğunluğunu satın almış olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.

 

Maglificio Matisse, geleneksel el işçiliği ve sağlam teknolojik yenilikleri entegre etme yeteneği yanında güçlü endüstriyel izleri ile öne çıkan bir firma. FENDI ile 15 seneden uzun bir süredir çalışan marka, aynı zamanda diğer üst düzey lüks giyim markaları için de en önemli triko tedarikçisi olarak yer alıyor. 

 

“Toskana’da deri ürünler, Marche’de ayakkabılar için açılan FENDI Fabrikamızın açılışı ile beraber, bu satın alım, markamızın Made-in-Italy ürteimini ve onun tedarik zincirini destekleme hedefinde önemli bir adım.

 

Maglificio Matisse markasını çocukları ile birlikte başarılı bir şekilde sürdüren Luigino Scarpantonii’ye minnettarız ve onlar ile birlikte yeni bir sayfa açmayı dört gözle bekliyoruz.” diyor Serge Brunschwig, FENDI’nin CEO’su ve başkanı.

 

Maglificio Matisse, İtalyan üretimi ve triko kategorisindeki bir firmanın teknolojilerin sahip olması gereken tüm üretim süreçlerini mükemmel bir şekilde kapsıyor. Firmanın üretim kapasitesi yeni yapılan yatırımlar sayesinde önümüzdeki yıllarda daha da artacak. Aile işletmesi olarak devam edecek ve işletecek olan marka aynı zamanda hisse alımından sonra Scarpantonii ailesininde bilgisi ve uzmanlığından yararlanacak.

 

10 yıldan uzun bir süredir FENDI ile olan güçlü işbirliğimizi sürdürmek ve daha da güçlendirmek için heyecanlıyım, ve yanımda çocuklarımla bu yeni yola adım atmayı dört gözle bekliyorum.”diyor Luigino Scarpantonii, Maglificio Matisse’nin başkanı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı