Malkara Belediye Akademisi’nin düzenlediği kurslar başladı

Malkara Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Belediye Akademisi ücretsiz kursları, 1 Ekim 2022 tarihi itibariyle başladı.   

“Hayat Boyu Öğrenme” sloganıyla, Malkara’da hemşehrilik bilincini geliştirmek, vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla usta öğretici ve eğitmenler tarafından Malkara Belediye Akademisi’nde düzenlen kurslar;

Halk Oyunları, Biçki – Dikiş, Ahşap Boyama, İğne Oyası, Takı Tasarım, Amigurumi, Bağlama, Keman, Piyano, Gitar, Yan Flüt, Aerobik (pilates), Aerobik (Jimnastik) Quilling, Karakalem, Yağlı Boya, Heykel, Rölyef, Grafik Tasarım, Yaratıcı Drama ve 8. sınıflara yönelik olarak düzenlediği LGS Hazırlık Kampı (Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri) şeklindedir.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için Belediye Akademimizin bünyesinde düzenlediğimiz kurslarımız başladı. Nezih bir ortamda düzenlenen kurslarımıza katılan hemşehrilerimize ve çocuklarımıza başarılar dilerim” dedi.

Malkara Belediye Akademisi kurslarının kayıt başvuruları Camiatik Mahallesi, Şehit İsmet Yiğit Caddesi, No: 5 adresinde yer alan Belediye Akademisi binasında alınmakta olup, kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 (282) 427 51 66 no'lu telefon numarasından detaylı bilgi alabilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı