MediaMarkt’tan yeni iletişim kampanyası: “MediaMarkt’la Tam Zamanı”

Türkiye’deki 15’inci yılını kutlamaya hazırlanan MediaMarkt, yeni döneminde tüketicilerle birlikte “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyor. Markanın yeni vizyonuna yön verecek sloganın tanıtıldığı filmin müziğinde ise ünlü rap sanatçısı Ceza’nın imzası yer alıyor.

 

MediaMarktSaturn Perakende Grubu COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım “MediaMarkt yeni döneminde hayalleri teknolojiyle özgür kılacak, gerçeğe dönüşmesi için tüketiciye ihtiyacı duyduğu tüm ürün hizmetleri sunarak aracı olacak. Bu nedenle hayalinizde ne varsa artık harekete geçmenin “MediaMarkt’la Tam Zamanı”.

 

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendesi MediaMarkt, 2007 yılında giriş yaptığı Türkiye’de 15’inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. 15 yılda Türkiye’de gençlerin en çok tercih ettiği ve güvendiği marka konumuna gelen MediaMarkt, yeni yaşına da yeni bir söylemle giriyor ve tüketicilerine hayallerine ulaşmanın “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyor.

 

Filmin müziğini Ceza seslendirdi

MediaMarkt’ın yeni söylemi için hazırladığı filmin müziğini ise ünlü rap sanatçısı Ceza üstlendi. Filmde sunucunun tüketicileri harekete geçirecek sihirli cümleleri söylemesinin ardından sahne alan Ceza, son derece hareketli ve dillere yerleşecek şarkısını seslendiriyor. MediaMarkt’ın ürün ve hizmetleriyle her zaman tüketicinin yanında olduğu söylemiyle kapanan film, dijital ve geleneksel tüm mecralarda yayına girdi. 

 

“Tam Zamanı” söylemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan MediaMarktSaturn Perakende Grubu COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım “Bugüne kadar odağımıza aldığımız yüksek müşteri memnuniyeti performansı çalışmalarımız ile müşterimizin kendini güvende hissetmesini sağladık, sorularına çözüm ürettik, projelerimizle fark yarattık ve bazen zor olabilen teknoloji alışverişlerinde ve servislerinde onların yanında olduğumuzu her zaman vurguladık. Tüm bunları yaparken ülkemizdeki yatırımlarımıza da devam ettik, büyüdük ama hep daha iyisini hedefledik. Şimdi ise bizi zirveye taşıyan bu çalışmalarımızın ardından yeni bir başlangıç yapmanın, yeni hayaller kurmanın ve müşterilerimizin de hayallerine ulaşmasının ‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’ diyoruz” dedi.

 

Markanın yeni söylemiyle ilgili daha detaylı bilgi veren Gökyıldırım şöyle devam etti: Teknolojik ürünler hayatımızı kolaylaştıran yegane cihazlar ve artık neredeyse her işin merkezinde bulunuyorlar. Biz de diyoruz ki ‘senin hayalin varsa bizim de buna yön verecek ürünlerimiz’, elektronik ürünlerle ilgili bir sorun varsa ‘bizim de çözümümüz var’. MediaMarkt yeni döneminde hayalleri teknolojiyle özgür kılacak, gerçeğe dönüşmesi için tüketiciye ihtiyacı duyduğu tüm ürün hizmetleri sunarak aracı olacak. Bu nedenle aklınıza ne geliyorsa, hayalinizde ne varsa artık MediaMarkt’la “Tam Zamanı”. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı