Dünyanın önde gelen isimleri Avrasya Blockchain Zirvesi’nde

Teknoloji ve finans dünyasından birbirinden özel isimler; blockchain meraklıları, yatırımcıları ve geliştirici grupları ile bir araya getiren Avrasya Blockchain Zirvesi (Eurasia Blockchain Summit) dikkat çeken konuları ile bir kere daha İstanbul’da… Eurasia Blockchain ev sahipliğinde 8-9 Ekim 2022 tarihinde Tersane İstanbul’da gerçekleşecek zirvede blockchain’in geleceği; fintech dünyasındaki gelişmeler, tüm dünyada önem kazanan NFT ve metaverse’teki gelişmeler alanında uzman konuşmacıların katılımı ile ele alınacak. 

 

Teknolojinin her alanda etkisinin artması ile bilgi ve veri güvenliğine olan ihtiyaçlar; bu minvalde üretilen çözümler de hızlı bir şekilde artıyor. Bunların başında gelen blockchain teknolojisindeki gelişmeler tüm dünyada olduğu kadar Türkiye’de de yakından takip ediliyor. Her gün değişen, gelişen ve dinamik bir dünyaya sahip olan blockchain hakkında her şey 8-9 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşecek Avrasya Blockchain Zirvesi’nde tüm yönleriyle ele alınacak. Tersane İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikte hem Türk hem de yabancı konuşmacılar; blockchain profesyonelleri, yatırımcıları ve bu alana ilgi duyan katılımcılarla buluşacak. 

 

Alanında bölgenin en büyük buluşmalarından biri olacak Avrasya Blockhain Zirvesi konuşmacıları arasında; Ava Labs Kurucusu Emin Gün Sirer, Açık Anahtarlı Şifreleme Konseptini keşfeden, Turing Ödülü Sahibi Amerikalı Şifrebilimci Whitfield Diffie, 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Tübitak BİLGEM Başkan Yardımcısı Sadullah Uzun, GoGlobal Kurucu Ortağı Esra Talu, Youth Holding CEO’su Emrah Kaya, Cryptic Labs CEO’su Bril Wang bulunuyor.

Eurasia Blockchain ev sahipliğinde ve Kemer Partners sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğin ilk gününde blockchain teknolojisi; bu teknolojinin güvenliği, gizliliği ve ölçeklendirilebilirliği ve geleceği konuşulacak. Ayrıca son yılların dikkat çeken gelişmeleri arasında yer alan ve çok önemli yatırımlar alan metaverse ve meta oyunlarına dair önemli başlıklar da zirvenin birinci gününün gündemini oluşturacak. İkinci gün ise NFT ve Fintech konuları yerli- yabancı konuşmacıların katılımı ile dikkat çeken yönleri ile ele alınacak. NFT’yi anlamak, sahiplik ve varlık oluşturmak; NFT'ler, sanal gerçeklik, oyun ve diğer gelişmekte olan teknolojiler arasındaki ilişki; finans gözüyle NFT ekosistemi; yeni jenerasyon fintechler; Web 2.0 & Web 3.0 arasındaki altyapısal köprü ve daha güvenli web 3.0 alanı yaratmak gibi birçok başlık ikinci günün dikkat çeken panel konuları arasında yer alıyor. 

 

 Girişimciler, yatırımcılar, profesyoneller ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen gençleri bir araya getiren ve aynı zamanda networking yapma imkanı da sunan Avrasya Blockchain Zirvesi’nin tüm detayları ve kayıtları Eurasia Blockchain Summit  sitesi üzerinden devam ediyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı